Dzień Zakochanych chcemy wspólnie z naszą drugą połówką. W tym dniu o przygotowujemy dla siebie prezenty i niespodzianki. Natomiast oryginalnym pomysłem będzie spędzenie walentynek na sportowo.

Pomysły na sportowe walentynki

W ziemie warto wybrać się na lodowisko. A randka na lodowisku może być bardzo ekscytująca. Tym bardziej jeżeli będziemy musieli partnera lub partnerkę nauczyć jeździć na łyżwach. Będzie to okazja do przytulenia się lub potrzymania za ręce. W końcu nie bez przyczyny akcja niektórych komedii romantycznych rozgrywa się także na lodowisku. Jeżeli jednak nie możemy lub nie lubimy jeździć na łyżwach, to możemy się wybrać na stok narciarski. Będzie to okazja nie tylko na naukę jazdy na nartach, ale też będziemy mogli podziwiać górskie krajobrazy.

Walentynkowy spacer

Jeżeli wolimy mniej aktywnie spędzać wolny czas to zimowy spacer będzie świetnym rozwiązaniem. W międzyczasie możemy zaproponować bitwę na śnieżki. Spacerując można również swobodnie rozmawiać, przytulić się lub wstąpić do kawiarni. Warto wcześniej zaplanować trasę spaceru i wybrać drogę, gdzie nie ma dużego ruchu ulicznego.

A może ściana wspinaczkowa?

Ciężko zaplanować pogodę i jeżeli aura nie pozwoli na aktywność na świeżym powietrzu to ciekawym pomysłem będzie randka na ścianie wspinaczkowej. Sportowe walentynki to także pójście na basen lub do aquaparku. Wtedy nie straszny będzie mróź i śnieg. A dzięki takiej randce nie tylko poprawimy naszą sprawność fizyczną, ale także zapewnimy sobie świetną zabawę.