Walentynki – opinie na temat tego święta jak zawsze są podzielone. A Wy celebrujecie ten wspaniały, miłosny czas, czy jednak sobie odpuszczacie? Wyznajecie zasadę, że miłość jest codziennie, nie tylko od święta? Niezależnie od odpowiedzi, warto na chwilę zastanowić się nad tym, co można sobie kupić na prezent z okazji tego święta.

Czy wiecie, jakie prezenty idealnie sprawdzą się dla fana siłowni? W dzisiejszych czasach wielu Panów dba o swoją kondycję, tężyznę fizyczną. Dlatego, jeżeli i Wy przy swoim boku macie takiego miłośnika sportu, to koniecznie kupcie mu coś odpowiedniego, z czego będzie z radością korzystał.

Może to być chociażby roczny karnet na siłownię, dzięki czemu sam nie będzie musiał płacić za bilety. Może w dzisiejszych czasach takie wstępy na siłownię nie są drogie, jednak w tym momencie on nie będzie musiał wydawać na to pieniędzy, a Wy będziecie pewne, że na pewno taki karnet dobrze i często będzie wykorzystywany. Jeżeli jednak nie na siłownię, to możecie pomyśleć o karnecie na basen. Czasem można oderwać się od wszystkich maszyn, aby móc wskoczyć do przyjemnej i chłodnej wody, szczególnie w okresie letnim. Możecie zakupić dwa takie karnety – jeden dla faceta, a drugi dla siebie. We dwójkę na pewno będzie Wam raźniej.

Zawsze możecie też pomyśleć o jakimś sprzęcie siłowym, który zmieści się w domu fana siłowni. Mogą to być małe hantelki albo większe ciężary. Większość Panów przepada za różnymi rodzajami obciążeń, ponieważ dzięki temu mogą zbudować odpowiednią tkankę mięśniową. Sztanga zajmuje dużo miejsca, dlatego możecie celować w mniejsze hantle lub nawet w kettlebelle.

Warte uwagi są również worki bokserskie, które możecie powiesić na środku salonu i zdjąć w dowolnej chwili. Jeżeli taki worek będzie nieużywany, to zawsze możecie schować go do kąta lub do szafy. Panowie lubią się wyżyć czasem na takim worku, a i Panie również mogą skorzystać z okazji potrenowania na takim worku razem ze swoim partnerem. Taki worek pozwala wyzwolić z siebie mnóstwo złej energii.