Walentynki można spędzać w tradycyjny sposób organizując w domu lub w restauracji kolację przy świecach, bądź wyjazd do SPA. Można również spędzić je w alternatywny sposób wybierając lot balonem lub jeszcze bardziej ekstremalne wspólne przeżycia, jak skok na bungee bądź jazda samochodem wyścigowym. Warto jednak wziąć swoją drugą połówkę w przestworza, by wspólnie skoczyć ze spadochronem. Takie nietypowe Walentynki z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem.

Wspólne wzbicie się w przestworza i swobodne spadanie

Lot samolotem przed skokiem tandemowym trwa jakieś 15 minut. Tyle czasu zajmuje wzniesienie się na wysokość 4000 metrów. Potem każdy z Was musi przypiąć się do swojego instruktora. Indywidualne skoki można wykonywać dopiero po przejściu specjalistycznego szkolenia teoretycznego i praktycznego, a skok tandemowy można wykonać właściwie ” z marszu”, po 15-minutowym przeszkoleniu. Wyskakujecie osobno, przypięci do instruktorów, ale niezapomniane emocje możecie przeżywać razem. Swobodne spadanie trwa niecałą minutę, a w tym czasie możecie poruszać się w powietrzu, a nawet złapać się za ręce. Wspólne przeżycie kończy się lotem z otwartym spadochronem i jak najbardziej miękkim lądowaniem, dzięki doświadczeniu instruktora. Potem można już spędzić czas bardziej tradycyjnie i pójść na kolacje, by odreagować przeżyte emocje.

Poczujcie wolność na bungee

Dla par, które dosłownie wszystko chcą robić razem i nie chcą odstępować się na krok, dobrym pomysłem może być wspólny skok na bungee. Niezapomniana atrakcja skoku z kikudziesięciometrowej wieży to ogromna adrenalina, którą można przeżywać wspólnie. Najpierw skok, a potem podziwianie widoków z zupełnie innej perspektywy, a na koniec pocałunek w przestworzach. Nietypowe Walentynki ze skokiem na bungee w tandemie to z pewnością oryginalny pomysł.

Na ziemi też można zapewnić sobie sporo adrenaliny

Dla miłośnika motoryzacji doskonałym pomysłem na Walentynki będzie jazda na torze wyścigowym. Możesz dopingować ukochaną osobę, a następnie wsiąść za kierownicę i poczuć tę adrenalinę, pęd powietrza i przeciążenia na własnej skórze. Nietypowym pomysłem na Walentynki może być również kolacja w ciemnościach, zobaczyć cokolwiek mogą pozwolić jedynie okulary noktowizyjne, które ma na sobie obsługa. Wy jednak polegacie na sobie nawzajem i na swoich zmysłach. To mogą być niezapomniane Walentynki, sprzyjające zwierzeniom i niespodziewanym wyznaniom. Warto zaskoczyć drugą połówkę ciekawym pomysłem na nietypowe Walentynki, zwłaszcza jeśli nie jest zwolennikiem tradycyjnego celebrowania.