„All you need is love..” – kto nie zna słów tej piosenki? I trzeba przyznać, że jest w tym racja. Każdy z nas potrzebuje miłości, bo człowiek zakochany, to człowiek szczęśliwy.

Dlatego wszyscy dosłownie szaleją, kiedy tylko w kalendarzu pojawia się pewna magiczna i jakże bardzo ważna data – 14 luty. Walentynki to jedno z najpopularniejszych świąt w naszym kraju, które chyba sławą dorównuje Bożemu Narodzeniu. Co prawda miłość trzeba sobie okazywać przez cały rok. Jednak w tym wyjątkowym dniu można to zrobić o wiele mocniej. A Wy jak okazujecie miłość swoim partnerom, mężom, czy chłopakom?

Pierwszym prezentem, który nasuwa się od razy są łakocie. Trzeba przyznać, że Panowie wprost uwielbiają słodkie pod najróżniejszą formą. Czekoladki, batoniki, duże bombonierki, cukierki – zawsze dobrze sprawdzają się w formie prezentu. Jeżeli jednak Wasz facet należy do tej grupy, która jednak omija się ze słodkim to nie kupujcie mu nic takiego na siłę. W tym momencie warto wspomnieć o numerze dwa, czyli o jakichś fajnych perfumach. W sumie takie dobre zapachy zawsze idealnie sprawdzają się w formie prezentu i to nie tylko z okazji walentynek.

Numer trzy i cztery to będą bokserki i skarpetki. Z okazji Walentynek, na rynku zawsze pojawiają się specjalne edycje takiej męskiej garderoby. Z serduszkami, czy też z diabełkami – trzeba przyznać, że taka bielizna jest naprawdę fajna. Numer pięć to niezawodny alkohol. Panowie przeważnie lubią whisky, czy nawet klasyczny gin z tonikiem. Zawsze możecie sprezentować to swojemu Panu z okazji święta miłości, jeżeli jest fanem dobrych trunków.

Szósty i siódmy numerek to bilet albo na jazdę szybkim, wymarzonym autem, dla przykładu Ferrari, albo bilet na mecz piłkarski ukochanego klubu. Niekoniecznie musicie iść z nim na ten mecz, jeżeli same nie lubicie tego sportu. Numer ósmy i dziewiąty to dobra książka, jeżeli jest fanem czytania lub dobra gra komputerowa.

Numer dziesiąty, to…Ty. Tak, sama możesz również wystąpić w formie prezentu, w seksownej bieliźnie, owiązana wstążką. Każdy mężczyzna ucieszy się na widok tak seksownego prezentu.